Kuaför salonunuz için iş ilanı verin

İlan Vermek İçin Paket Seçin

Kuaför salonunuz için personel mi arıyorsunuz ?

Sizin için uygun paketlerden birini seçerek işe başlayabilirsiniz!

 • Kapıda Elden Ödeme İmkanı!
 • Havale / EFT veya K.Kartı İle Ödeme İmkanı!
 • Firma Logosu İle Birlikte Yayınlama İmkanı!
 • Ücretsiz Güncelleme Desteği!

0216 344 02 93 0542 347 02 93

İlan verirken Sık Sorulan Sorular

 • Nasıl İlan Verebilirim?

  İlan vermek için yukarıda size uygun paketlerden birini işaretleyerek karşınıza çıkacak formu doldurmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz paket üzerinden ücretlendirileceksiniz ve seçtiğiniz gün süresince yayında kalacaktır. Yayın süresince tarafımızdan talep etmeniz durumunda ücretsiz güncelleme desteği sunmaktayız.
 • Diğer sektörler için ilan verebilir miyim?

  Kuaforisilanlari.com olarak yalnızca kuaför ve güzellik merkezi ve bu alanda hizmet veren firmalara hizmet vermekteyiz. Diğer sektörlerde arayışınız var bu konuda iş ortağımız olan isinizburda.com sitesine ilan verebilirsiniz. Buraya tıklayarak paketler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 • İşletmem İstanbul’da Elden Ödeme Yapabilir miyim?

  Kuaforisilanlari.com olarak şu anda yalnızca İstanbul için elden ödeme hizmeti verebilmekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme esnasında elden ödeme için tahsilat birimimizin yönlendirilmesini talep edebilir ve kapıda ödeme yapabilirsiniz.
 • Gelen Başvuruları, CV’leri görebilecek miyim?

  Sistemimizde başvuru butonu, cv havuzu, cv gibi yöntemler bulunmamaktadır. Ar-ge çalışmalarımızın sonucunda iş arayanların “online başvuru” sistemini daha çok tercih ettiklerini belirtilmiştir. Bu sistem ile daha hızlı sonuç alacaksınız. İlan detay sayfasında telefon yada iletişim numaralarınız açık olarak yayınlanır ve iş arayanlar ile paylaşılır. İş arayanlar kriterlerine uygun olan ilanlar için sizi telefon numaralarınız üzerinden arayarak kendilerini tanıtarak iş hakkında bilgi alırlar. Bu sayede aday hakkında daha fazla bilgi alarak işletmeniz için uygun bir aday olup olmadığına karar verebilirsiniz. Kısa süre de daha hızlı sonuca ulaşabileceksiniz.
Kuaför arıyorsanız iş ilanı verin ve aradığınız personeli kuaforisilanlari.com ile bulun. Yanlızca kuaförlerin ziyaret ettiği sitemize ilan vererek binlerce iş arayana ilanınız açık olarak gösterilir. İş arayanlar ilan detayınızı görüntülediği andan itibaren sizinle whatsapp üzerinden iletişime veya telefonuzu arayarak sizinle iletişime geçerler. Kuaför alanında personel arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlan paket ve fiyatlarımız yanlızca kuaför arayan firmalar için geçerlidir. Bu fırsat kaçmaz.