İş İlanı Ver (işverenler için)

Kuaförünüz İçin Eleman mı Arıyorsunuz ?

Kuaför salonunuz için personel mi arıyorsunuz ?

Sizin için uygun fiyatlardan birini seçerek işe başlayabilirsiniz.

 • Kapıda Elden Ödeme İmkanı!
 • Havale / EFT veya K.Kartı İle Ödeme İmkanı!
 • Firma Logosu İle Birlikte Yayınlama İmkanı!
 • Ücretsiz Güncelleme Desteği!

0216 344 02 93

Merak Edilen ve Sık Sorulan Sorular

 • Nasıl İş İlanı Verebilirim?

  İş ilanı verebilmek için yukarıda belirtilen paketlerden birini seçerek işe başlayabilirsiniz. Daha sonrasında karşınıza çıkan ilan formunu doldurarak ilan metninizi, firma bilgilerinizi, logonuzu, adresinizi ve iletişim numaralarınızı yazarak ilanı gönderebilirsiniz. Editörlerimiz tarafından ilanınız kontrol edilecek ve yayına alınacaktır. Ödeme için HVL, EFT, K.Kartı veya İstanbul içi elden ödeme seçeneklerinden birini seçmeniz yeterli olacaktır.
 • K.Kartı İle Ödeme Yapabilir miyim?

  Tabi ki. K.Kartı ile ödeme yapabilmek için muhasebe departmanımız ile iletişime geçerek güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hangi Ödeme Seçeneklerini Kullanabilirim?

  Ödeme seçenekleri için çeşitli yöntemlerden faydanabilirsiniz. İstanbul içi bazı bölgelere yaya kuryelerimiz ile makbuz karşılığında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. HAVALE/EFT seçenekleri için banka bilgilerimize buradan ulaşarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Farklı Bir Sektör İçin İş İlanı Verebilir miyim?

  Evet. İşletmenizin sektörü farklı bir pozisyonda personel arıyor olabilir. Bunun için +500.000 üzerinde aktif ziyaretçisi bulunan iş ortağımız olan isinizburda.com sitesine giderek ilan verebilirsiniz. 4 farklı iş ilan sitesinde ilanlarınız yayınlanarak kısa süre de personel arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz. İş ilanı vermek için: https://www.isinizburda.com/is-ilani-ver bağlantıyı ziyaret edin.
 • Kuaför, Güzellik ve Bakım Merkeziniz İçin İş İlanı Verin!

  Kuaför alanında personel mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Kuaför sektörüne ait yepyeni bir iş ilan sitesi olan kuaforisilanlari.com'a kolayca iş ilanı verebilirsiniz. Binlerce kuaför alanında iş arayanın ziyaret ettiği sitemiz üzerinde sizde bugün iş ilanı vererek personel arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz. Kuaför salonlarının, güzellik ve bakım merkezlerinin personel arayışlarına yardımcı olan iş ilanları sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aylık binden fazla iş ilanı yayınlıyor ve 500den fazla iş ilanını sonlandırıyoruz. Referanslarımıza ve müşteri yorumlarımıza göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Geç kalmış sayılmazsınız! 5000+ üzerinde yanlızca kuaför alanında iş arayanın ziyaret ettiği sitemiz üzerinde sizde bugün ilan verin.
Kuaför arıyorsanız iş ilanı verin ve aradığınız personeli kuaforisilanlari.com ile bulun. Yanlızca kuaförlerin ziyaret ettiği sitemize ilan vererek binlerce iş arayana ilanınız açık olarak gösterilir. İş arayanlar ilan detayınızı görüntülediği andan itibaren sizinle whatsapp üzerinden iletişime veya telefonuzu arayarak sizinle iletişime geçerler. Kuaför alanında personel arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlan paket ve fiyatlarımız yanlızca kuaför arayan firmalar için geçerlidir. Bu fırsat kaçmaz.